top of page

Durvju projektēšana, izgatavošana

un uzstādīšana

  • Instagram
  • Facebook

Alumīnija durvju kārbas

Ražojam ugunsdrošas un skaņu izolējošas durvis alumīnija kārbās.

Sadarbībā ar Vācijas uzņēmumu Küffner Aluzargen esam radījuši jaunu produktu, kas apvieno alumīnija kārbu labās īpašības un Līva AB Nord ražoto durvju tehniskos parametrus.

Līva AB Nord ir vienīgais oficiālais Küffner Aluzargen GmbH & Co OHG sadarbības partneris Baltijas valstīs. Pieejamas četras dažādas produktu pamatsērijas, kas tālāk iedalās specializētos produktos. Tādējādi iespējams izvēlēties vispiemērotāko risinājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Kantaina profila forma ar rādiusu no 0.5 līdz 2 mm. Piemērots mūsdienīgas arhitektūras risinājumiem un izmantošanai sabiedriskās telpās. Īpaši piemērots banku, apdrošināšanas kompāniju un administratīvo iestāžu telpu interjeriem.

Īpaši plāni kantainas formas rāmji ar radiusu 0.3 mm. Redzamā rāmja daļa vai ēnas šuves 10 mm biezumā. Piemērots izmantošanai inovatīviem un izsmalcinātiem dizaina risinājumiem.

Modernas formas rāmji ar atbilstošo radiusu ap 8mm. Īpaši piemēroti izmantošanai skolās, bērnudārzos vai publisko peldbaseinu telpās.

Funkcionālas formas ar stūra radiusu ap 18 mm. Šī tipa rāmji īpaši piemēroti izmantošanai slimnīcās, aprūpes telpās, sporta iestādēs un skolās.

bottom of page